Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Andaluzja

Piękny teren Andaluzji to miejsce wyjątkowe, które ma swoją duszę. Ja osobiście miałem kiedyś przyjemność być przez chwilę w tym pięknym miejscu. Wspomnienia i wrażenia z tego pobytu są niesamowite. Jest to region, która posiada mnóstwo atrakcji dla turystów. Najlepsze plaże w Europie znajdują się właśnie w Andaluzji. Gorący i słoneczny klimat, nowoczesna infrastruktura, gospodarstwa agroturystyczne w malowniczych miejscach, obiekty sportowe oraz bogaty wachlarz wydarzeń kulturalno – rozrywkowych.

Jednym z wyróżniających rzeczy to oferta turystyki kulturalnej. Andaluzja ma bardzo bogatą przeszłość historyczną oraz pozostałości po ludach, które zamieszkiwały region w przeszłości. Dlatego Andaluzja dostała przydomek „mozaika kultur” oraz jest uważana za jeden z najstarszych i najciekawszych regionów Europy. Oprócz antycznych i nowoczesnych zabytków, turystów z całego świata przyciągają takie elementy kultury andaluzyjskiej jak flamenco, korrida, kuchnia, rękodzieło czy też tradycyjne ludowe święta, obchodzone z wielkim rozmachem. Andaluzja to bardzo słoneczne miejsce, słońce świeci tam przez 3000 godzin rocznie.

Wycieczkę do Hiszpańskiej Andaluzji zarezerwujesz w serwisie www.empiktravel.pl

Bardzo długie wybrzeże andaluzyjskie które ma około 812 kilometrów podzielone pomiędzy Morze Śródziemne oraz Ocean Atlantycki, oczywiście plaża jest bardzo popularna, przez co jest na niej często duży tłok. Jednak rekompensują nam to nieodkryte zakątki, niesamowite wydmy oraz ogromne skarpy i zatoczki. Idealne dla miłośników nurkowania i odkrywania podwodnego życia. Andaluzja jest pięknym miejscem, które naprawdę warto odwiedzić. Ja jeżeli miałbym czas jeździł bym tam co roku. Jednak brak czasu nie pozwala mi na coroczne wakacje.

Komentarze wyłączone.