Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Costa Azahar

Błękitne i bezchmurne niebo, czysty i ciepły piasek. Tak wielu z nas wyobraża siebie wakacje marzeń. Bynajmniej nie jestem w tym temacie inny. Od pewnego już czasu, dokładnie tak, jak wielu podobnych mnie ludzi marzę by choć na chwilę się tam zjawić. Oczywiście w związku z tym nie raz przyszło mi przekopać internet. Poszukiwania były, jak do tej pory czysto teoretyczne. Znaczy to mniej więcej tyle, że zwykle kończyło się wszystko na zwyczajnym przeglądaniu zdjęć.

W związku z tym najbardziej do gustu przypadło mi jedno miejsce. Wakacje w Costa Azahar byłyby dla mnie rzeczą conajmniej wymarzoną. Nie jest oczywiście przy tym istotne, gdzie dokładnie miałbym się znaleźć. Wybrzeże jest bowiem tak rozległe, że zawsze znajdzie się kawałek plaży, na którym będę mógł założyć tymczasową bazę. W tym miejscu mam na myśli rozłożenie jakiegoś koca, czy ręcznika, a nie dosłowne znaczenie napisanych słów. Zawsze, jak tylko przez chwilę wyobrażę sobię wakacje w Costa Azahar robi mi się ciepło. Jednocześnie jednak coś mnie łapie za serce. Zawsze wtedy bowiem uświadamiam sobie, że nie będzie mi dane wybrać się na wakacje w Costa Azahar.

Przynajmniej w najbliższym czasie. Nikt bowiem nie jest w stanie przewidzieć, jak jutro będzie wyglądał dzień. Być może moja sytuaacja materialna lada dzień ulegnie gwałtownej poprawie. Tego nie mogę wiedzieć. Pozostaje mieć nadzieje, i oczywiście robić swoje, żeby dogonić i złapać marzenia. Jak bowiem mówią, marzenia są po to, aby je spełniać. Tak sobie myślę, że na wakacje w Costa Azahar koniecznie muszę zabrać swoje szczęście. Od niej bowiem nie mam zamiaru odpoczywać.

Komentarze wyłączone.