Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Costa Dorada

Od dłuższego już czasu chodzi mi po głowie jednak myśl. jest ona na tyle upierdliwa, że dzięki swojemu uporowi być może w końcu doczeka się realizacji. Kiedyś bowiem przeglądając grafikę w internecie trafiłem na jedną, która szczególnie przykuła moją uwagę. Tym bardziej, że od dłuższego już czasu co raz to bardziej marzą mi się wakacje. Obrazek, który mam na myśli był opisany, jako piaszczyste plaże Costa Dorada.

Od tamtego czasu siedzi on w mojej głowie, by co jakiś czas przypomnieć o swoim istnieniu. Sytuacja ta oczywiście działa bardzo destrukcyjnie na moją pracę. Nie ma bowiem chyba nic gorszego niż rozkojarzony pracownik. Nie raz i nie dwa bowiem zdarzyło mi się myślami odpłynąć na piaszczyste plaże Costa Dorada. W chwili powstawania tego tekstu zabieram się właśnie za ogólnie pojętą organizację wyprawy. Trzeba bowiem przede wszystkim z organizować sobie transport na piaszczyste plaże Costa Dorada. Można to zasadniczo zrobić na dwa sposoby.

Pierwszy z nich zakłada, że jesteśmy leniwi, i wolimy wszystko zrzucić na plecy biura podróży. W drugim jednak przypadku wykazujemy się znacznie większą inicjatywą i wszystkie szczegóły organizujemy sami. Na chwilę obecną nie wiem jeszcze, który z wymienionych sposobów wybiorę. Pewne tylko jest, że koniecznie muszę zobaczyć na żywo piaszczyste plaże Costa Dorada. Tak już ze mną jest, że jak sobie coś postanowię, to na pewno prędzej, czy później do tego doprowadzę. Mimo, że do wyjazdu pozostało jeszcze trochę czasu, to myślami już dawno przemierzam piaszczyste plaże Costa Dorada.

Komentarze wyłączone.