Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Fuerteventura – wypoczynkowa wyspa

Wakacje to czas na wszelkiego rodzaju wyjazdy i wypoczynek. Najczęściej ludzie w wakacje odpoczywają od pracy. Zazwyczaj ludzie, którzy odpoczywają od swojej pracy mają jej serdecznie dość albo jej zwyczajnie nie lubią. Ja nie powiem, bo lubię swoją pracę, ale każdemu przydaję się wypoczynek, aby potem wrócić do pracy z głową pełną pomysłów. Ja w tym roku już wybrałam wakacje dla siebie. Mianowicie jest to wyspa wypoczynkowa – Fuerteventura. Zawsze bowiem chciałam odwiedzić wyspy kanaryjskie.

Uważam, że jest to miejsce akurat dla mnie, ponieważ uwielbiam takie klimaty. Osobiście jeszcze nie byłam w ciepłych krajach, ale dużo o nich czytałam. Wyspy kanaryjskie są właśnie jednymi z najpopularniejszych i cieszących się pozytywną opinią. Pod tą nazwą są dosyć sławne, natomiast kiedy pierwszy raz usłyszałam gdzieś od znajomego, że poleca takie coś jak wyspa wypoczynkowa – Fuerteventura, to zaczęłam się zastanawiać gdzie to może być.

Nie zdążyłam go zapytać od razu, bo strasznie dużo gada i przeskakuje z wątku na wątek. Natomiast nazwa wyspa wypoczynkowa – Fuerteventura cały czas chodziła mi po głowie. Zaczęłam szperać w internecie, zakochałam się w tym miejscu. Zdjęcia, które znajdują się w biurach podróży są cudne. Wyspa ta jest mniej oblegana, bo jest drugą co do wielkości wyspą, bo pierwszą jest Teneryfa, także bardzo mi odpowiada. Dlatego też postanowiłam, że w te wakacje obieram kierunek wyspa wypoczynkowa – Fuerteventura. Coś czuje, że w te wakacje sobie na pewno odpocznę i do pracy powrócę jak nowo narodzona.

Komentarze wyłączone.