Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Ibiza – rozrywkowa wyspa

Ibiza jest hiszpańską wyspą archipelagu Beleary, położoną w zachodniej jego części. Jest trzecią co do wielkości wyspą tego pięknego śródziemnomorskiego kraju. Uważana jest za jedną z najbardziej imprezowych wysp Europy. Znajduje się na niej wiele dyskotek, klubów i kawiarenek. Najbardziej znane są kluby Pacha, Privilege, Space i Amnesia. Jeżeli ktoś interesował się relaksem właśnie w tym miejscu, na pewno słyszał bądź czytał o wspomnianych miejscach rozrywki.

Przybywa tam śmietanka europejskich didżejów. Możemy być uczestnikami imprez na najwyższym poziomie, gdzie ceny biletów mogą sięgać nawet 70 euro. Koszt jest dość wysoki, ale wspomnienia wynagrodzą nam zubożenie naszego portfela. Istnieje również możliwość nabycia wejściówek po okazyjnej cenie, jednak by tego dokonać należy się nieco natrudzić. Wyspa tętni młodzieżowym życiem szczególnie w okresie wakacyjnym. Sant Antoni to miejscowość z pięknymi plażami, cudnymi hotelami i słynnymi kawiarniami – Cafe del Mar i Cafe Mambo, w ogródkach których możemy napawać się widokiem zachodu słońca, trzymając w ręku wytwornego drinka z kolorową parasolką.

Dodatkowo w każde wakacje z jednego ze wspomnianych lokali prowadzone są audycje radiowe dobrze nam znanych polskich i nie tylko stacji radiowych. To tylko niektóre kluby i dyskoteki, które mogą być miejscem naszej wakacyjnej rozrywki. Gdy chcemy się wyszaleć za wszystkie czasy, poznać świetnych ludzi i jednocześnie korzystać z pięknej, słonecznej pogody, nie ma nad czym się zastanawiać, kupujemy bilet i wyruszamy na imprezową wyspę jaką jest Ibiza.

Komentarze wyłączone.