Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Krajobraz wysp kanaryjskich

Krajobraz wysp kanaryjskich ma w sobie coś niesamowitego. Być może właśnie dlatego, że w naszej okolicy jest to coś niespotykanego. Nie ma bowiem możliwości zobaczenia aktywności wulkanicznej w Polsce, a już na pewno nie w takiej skali, jak na Wyspach Kanaryjskich. Nie do zobaczenia w naszym kraju jest także coś takiego, jak górzyste wyspy oraz ciepłe morze.

Wszystko to razem sprawia, że od dłuższego już czasu nie jestem w stanie myśleć o czym innym, niż krajobraz wysp kanaryjskich. Stalo się tak głównie dlatego, że dane mi było sporo na dokładnie ten temat usłyszeć. Jeden z moich znajomych ma bowiem w tym temacie ostatnio bardzo dużo do powiedzenia. Zwyczajnie w świecie był tam na wakacjach i chce się tym pochwalić. Oczywiście z mojej strony zawsze spotykał zaciekawienie. W związku z tym w mojej głowie wykluwał się pomału plan odwiedzenia tego właśnie zakątka świata. W moim przypadku problemem jednak jest głównie czas. Tak się bowiem składa, że pracując nie mam zwyczajnie kiedy zająć się nawet drobnymi codziennymi przyjemnościami.

Wycieczkę do Hiszpanii lub wyspy kanaryjskie zarezerwujesz na zarezerwujesz na empiktravel.pl

Skoro na małe rzeczy nie mam chwili, to co dopiero na wakacje w odległym kraju. Plan jest jednak taki, żeby mimo wszystko wygospodarować odpowiednio dużo czasu, i na własne oczy ujrzeć krajobraz wysp kanaryjskich. Żadne bowiem słowa nie są nawet w stanie pobieżnie przekazać tego, co własne oczy. Wysłuchując wielu już opowieści moje oczekiwania są co raz to większe. Przyglądając się jednak zdjęciom znalezionym w internecie przestaje się martwić, że moje oczekiwania przerastają stan faktyczny. Jak już bowiem wspomniałem krajobraz wysp kanaryjskich jest zwyczajnie nieziemski.

Komentarze wyłączone.