Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Lanzarote

Wyspa Lanzarote, jednak z siedmiu większych wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Zwana rónież mityczną wyspą ognia. To proste porównanie na oczywiście związek ze sposobem jej powstania. Wyspa Lanzarote jest bowiem pochodzenia wulkanicznego. Położona na oceanie Atlantyckim u wybrzeży Hiszpanii. Tak z grubsza powinien wyglądać opis wyspy, na którą to mam zamiar się kiedyś udać. Na moje nieszczęście jednak nie uda mi się zrealizować tego marzenia w najbliższym czasie.

Nie mam bowiem na chwilę obecną ani środków na jego realizację, ani nawet zbytnio czasu, by móc się nią cieszyć. Jak łatwo jest się domyśleć, nie cieszy mnie zbytnio zaistniała sytuacja. Nie ma jednak takiej możliwości, żebym chcąc czegoś, prędzej, czy później nie zrealizował swojego celu. Jeśli bowiem jest plan, to konieczne jest jego zrealizowanie. Oczywiście już od pewnego czasu robię, co w mojej mocy, żeby realizować swoje marzenia. Tak się jednak w moim życiu złożyło, że dopiero niedawno dostrzegłem, że być może uda mi się to jedno konkretne zrealizować.

Motywację jednak trzeba koniecznie pielęgnować. W związku z tym co jakiś czas wchodzę do internetu z prostą potrzebą pooglądania zachwycających widoków. Błękitne morze, jasny i żółty piasek tak mnie przyciągają, że dzięki nim jestem w stanie przesiedzieć w pracy długie godziny. Mówią, że czekanie wzmaga apetyt. Muszę się z tym zgodzić, za każdym bowiem razem oglądając zwykłe zdjęcia, jestem co raz to bardziej zakochany i w myślach mam tylko wyspa Lanzarote. Przepiękna wyspa Lanzarote.

Komentarze wyłączone.