Hiszpania

Hiszpańska Salsa

Minorka

Od pewnego czasu planuje wyrwać się gdzieś na dłuższy czas. nie da się bowiem pracować przez całe swoje życie. Nie jest przy tym istotne, jak bardzo lubi się swoją pracę. Zawsze spotkamy się z sytuacją, kiedy to z różnych powodów dochodzimy do wniosku, że nie damy rady dłużej działać na wysokich obrotach. Dokładnie tak jest w mojej sytuacji. Postanowiłem bowiem już jakiś czas temu wybrać się na upragnione wakacje.

Tak się bowiem złożyło, że nie miałem okazji dobrze odpocząć już od kilku lat. Jest to oczywiście niezaprzeczalnie dużo. Podstawowe pytanie jednak brzmi gdzie najlepiej jest się wybrać. Osobiście preferuje cieplejsze klimaty. W związku z tym przeszukiwałem oferty właśnie pod tym kątem. Jak w większości decyzji w moim życiu,  tak i tym razem bardzo dużą rolę grał przypadek. Przez przypadek bowiem trafiłem na stronę, która to swoją treścią nieco mnie rozbawiła. Dowiedziałem się przy tym ze istnieje coś takiego, jak Minorka – młodsza siostra Majorki. Do tej pory wspomnienie to przywołuje uśmiech na moją twarz. Być może właśnie dlatego wybrałem to miejsce, przez przypadek.

Jak by jednak nie było zamierzam się dobrze bawić i przede wszystkim wypocząć. Mam bowiem na to ponad dwa tygodnie. Można oczywiście polemizować, czy jest to dużo, czy niekoniecznie. jednak po krótkim namyśle, stwierdzam, że jest to dość, żeby wygrzać się w słońcu. Nie mam bowiem zamiaru zwiedzać wyspy. Jak to jednak z zamiarami bywa może się okazać, że Minorka – młodsza siostra Majorki będzie miała wiele do zaoferowania. Kurs został już obrany i bilety kupione, tak więc Minorka – młodsza siostra Majorki.

Komentarze wyłączone.